پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 63 هکتار از اراضی ملی در شهرستان بوکان خلع ید شد
بازدید : 119 18 دی 1397 ساعت 9:29 شماره :55707

63 هکتار از اراضی ملی در شهرستان بوکان خلع ید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی؛ مهندس سیامک صدقی رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بوکان با اعلام این خبر گفت:

خوشبختانه با همکاری دستگاههای ذیربط و با تلاش ماموران منابع طبیعی شهرستان بوکان 63 هکتار از اراضی ملی در 9 ماهه سال جاری خلع ید و رفع تصرف شد.

وی افزود:

در این راستا تعداد 74 فقره پرونده قضایی در شعب رسیدگی قضایی در همین مدت به سرانجام رسیده که از این تعداد 36 فقره مربوط به تصرفات غیر قانونی بوده که بحمداالله اداره منابع طبیعی شهرستان بوکان در این تعداد پرونده توانسته به میزان 63 هکتاراز اراضی ملی را آزاد سازی نماید. بقیه پرونده ها نیز مربوط به چرای غیر مجازبوده که این تعداد پروندها نیز منجر به رای شده و جرائم آنها نیز اخذ و به حساب دولت واریز گردیده است. 

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوکان خاطر نشان کرد:

نیروهای منابع طبیعی با تمام توان در خدمت عرصه های ملی بوده و با هر گونه تخریب و یا تصرف در مقابل افراد سود جو خواهد ایستاد. در این بین باید اذعان کرد همراهی دستگاههای نظامی و انتظامی و بخصوص قوه محترم قضاء قابل تقدیر است و امیدواریم با مشارکت همه آحاد مردم و نهادهای دولتی عرصه های ملی را بیش ازپیش حفاظت و صیانت کنیم. 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :