پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رییس جدید اداره مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات معارفه شد
بازدید : 170 15 دی 1397 ساعت 10:3 شماره :55599

رییس جدید اداره مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات معارفه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ صبح امروز مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان طی جلسه ایی مهندس محسن کریمی خامی را بعنوان رییس جدید اداره مدیریت عملکرد معرفی کرد.

در این جلسه مهندس موسوی با بیان اهمین اداره مدیریت عملکرد گفت:

اداره مدیریت عملکرد یکی از ادارات مهم و حساس اداره کل است که خوشبختانه با تلاش همکاران روند امورات در این حوزه خوب و قابل تقدیر است. با تصدی این پست برای رییس جدید این بخش آرزوی توفیق داریم و امیدواریم با استفاده از پتانسیل های موجود بیش از پیش در ارتقاء این اداره گام برداشته شود.

متن این حکم به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای محسن کریمی خامی

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی بدین وسیله به سرپرستی اداره مدیریت عملکرد منصوب می شوید.

اداره مدیریت عملکرد به عموان اصلی ترین واحد ناظر به عملکرد دستگاه اجرایی و رسیدگی به شکایات مردمی تاثیر به سزایی در هدایت سازمان ها برای حرکت در راستای قانون و برنامه های دولت عدالت محور یازدهم و پیشرفت صحیح امور برای کسب رضایت شهروندان و حفظ وارتقاء سلامت نظام اداری دارد.

امید است با بهره گیری از حداکثر توان کارشناسان آن اداره و همکاری دیگر ادارات در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

میر صمد سید موسوی – مدیر کل

گفتنی است مهندس کریمی دارای مدرک لیسانس حقوق و 14 سال سابقه خدمت دارد. وی پیش از این بعنوان کارشناس مسئول واحد امور قراردادها انجام وظیفه می نمود.

همچنین در این جلسه از زحمات رییس پیشین این اداره ؛ آقای مهندس سعید حق نظری نیز قدردانی شد .

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :