پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست معاونت آبخیزداری با پیمانکاران و ناظرین طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه
بازدید : 251 12 دی 1397 ساعت 11:44 شماره :55535

نشست معاونت آبخیزداری با پیمانکاران و ناظرین طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نشست تخصصی معاونت آبخیزداری اداره کل با پیمانکاران و ناظرین مقیم طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه برگزار و راجع به پیشرفت طرحها بحث و تبادل نظر گردید.

در این نشست دکتر قاسمی معاون آبخیزداری با قدردانی از جدیت و تلاش پیمانکاران گفت:

با تمام سختی ها و شرایط خاص اقلیمی خوشبختانه با همت جمعی در 20 حوزه تعیین شده در استان آذربایجانغربی طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه اجرا و با یک حرکت جهادی توانستیم اکثر این طرحها را تا پیشرفت صد در صدی پیش ببریم. این کار میسر نمی شد مگر با یک حرکت جهادی و همت جمعی که امیدواریم باقیمانده ی طرحهای اجرایی که تحت تاثیر شرایط آب وهوایی استان قرار گرفته ( البته طرحهای بیولوژیکی ) تا پایان اسفند ماه سالجاری آنها نیز با همین همت و جدیت به اتمام برسند.

وی افزود:

خوشبختانه از نظر تامین هزیینه های طرحها تا کنون مشکل خاصی پیش نیامده و امیدواریم حوزه هایی که اعلام صورت وضعیت قطعی می کنند در کمترین زمان ممکن هزینه های آنها را تسویه و پرداخت نماییم.

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی خاطر نشان کرد:

با توجه به سیاستهای اجرایی سازمان جنگلها ؛ مراتع و آبخیزداری کشور و درراستای توسعه حوزه های آبخیزکشور در سال آینده پیش بینی می شود حجم عملیات و اعتبارات منابع طبیعی آذربایجانغربی نسبت به سال جاری از رشد 50 درصدی برخوردار شود و سال آینده شاهد توسعه عرصه های ملی و حوزه های آبخیزداری بیش از پیش باشیم.  

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :