پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه شورای معاونین با حضور مدیرکل و اعضاء برگزار شد
بازدید : 122 4 دی 1397 ساعت 14:32 شماره :55273

جلسه شورای معاونین با حضور مدیرکل و اعضاء برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی با حضور مهندس موسوی و معاونین جلسه شورای معاونین برگزار شد. در این جلسه موضوعات تامین خودرو درادارات منابع طبیعی شهرستانها ؛ مسائل رفاهی کارکنان وبرخی از مسائل اداره کل بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در این نشست مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان با اشاره به مشکل تامین خودر برای عرصه های ملی در شهرستانها گفت:

خوشبختانه با پی گیریهای انجام شده در سازمان جنگل مقرر گردیده تا چند روز آینده  بالغ بر بیست دستگاه خودرو کمک دار برای منابع طبیعی استان اختصاص یابد که با تامین این تعداد خودرو بخش اعظمی از مشکلات منابع طبیعی شهرستانها در حضور به موقع در عرصه ها ملی و کنترل آن ؛ مرتفع خواهد شد.

وی افزود:                                                                                          

افزون بر این تعداد خودور؛ با مجوز دستگاههای ذیربط مقرر گردیده با مزایده بیش از 15 خودرو مستعمل ؛ به همین تعداد نیز خودرو برای عرصه های ملی خریداری شود که امیدواریم در سال آتی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در سطح استان دیگر با کمبود خودرو مواجه نگردد.

مهندس موسوی در بخش دیگری از این جلسه خاطر نشان کرد:

پرسنل اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان علی رغم حجم بالای کاری و با توجه به حاکمیتی بودن آن آنطور که باید شایسته باشد مزایا و تسهیلات رفاهی را دریافت نمی کنند که به همین منظور با تلاشهای بی وقفه ی همکاران در معاونت برنامه ریزی و همچنین طرح و برنامه اداره کل درصدد تامین هزینه های ماموریت و رفاهی کارکنان هستیم که انشاالله تا پایان سال این موضوع نیز در حد امکان رفع و معوقات همکاران پرداخت خواهد شد.

در ادامه این جلسه هر یک از معاونین در خصوص مشکلات بخشهای خود موضوعاتی را مطرح و مورد بررسی حاضرین قرار گرفت.  

   

  

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :