پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رییس امور مالی جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان معارفه شد
بازدید : 372 13 آبان 1397 ساعت 8:47 شماره :53438

رییس امور مالی جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان معارفه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی طی حکمی مهندس عوض خرم مسلک را به عنوان رییس جدید امور مالی اداره کل معرفی و از زحمات چندین ساله ی مهندس محمد خوشبختی رییس پیشین این اداره قدردانی کرد.

در این حکم آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای عوض خرم مسلک

با سلام

احتراما"با عنایت به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم برنامه ریزی ؛ توسعه مدیریت و منابع و به استناد ماده 36 قانون مقررات مالی ، اداری و استخدامی تشکیلات جهاد کشاورزی و همچنین بند الف ماده 3 تصویب نامه شورای عالی اداری بموجب این ابلاغ بعنوان رییس اداره امور مالی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی منصوب می شوید.

عملکرد اداره امور مالی نقش موثر و مستقیمی در تقویت و ارتقاء روحیه همکاران داشته و می تواند با عملکرد صحیح خود موجب هر چه نزدیک تر شدن اهداف سازمان و کارکنان را فراهم نماید. بهره گیری از روشهای علمی و نوین برای صرفه جویی در هزینه ها و ارتقاء بهره وری از دیگر وظایف حساس آن اداره می باشد که باید در تمامی امور مد نظر قرار گیرد.

امید است با بهره گیری از حداکثر توان کارکنان و کارشناسان آن اداره و همکاری دیگر حوزه ها اداره کل ؛ در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

میر صمد سید موسوی

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی

گفتنی است در این مراسم از زحمات چندین ساله مهندس محمد خوشبختی رییس پیشین اداره امور مالی تقدیر شد و همکاران به رسم یاد بود هدایایی را به وی اهداء کردند.

همچنین لازم به ذکر است مهندس عوض خرم مسلک دارای مدرک فوق لیسانس در رشته مدیریت و برنامه ریزی بوده و پیش از این نیزبعنوان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تکاب انجام وظیفه می نمود. برای وی و همه همکاران آرزوی توفیق و بهروز ی را از خداوند منان مسئلت می نماییم.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :