پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - هشتمین جلسه ستاد هماهنگی آبخیزداری با موضوع ارائه گزارش معاونتها تشکیل شد
بازدید : 462 6 آبان 1397 ساعت 13:5 شماره :53248

هشتمین جلسه ستاد هماهنگی آبخیزداری با موضوع ارائه گزارش معاونتها تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی هشتمین جلسه ستاد هماهنگی آبخیزداری در خصوص ارائه گزارش معاونتها در خصوص عملکرد خود و بررسی مشکلات و موضوعات آبخیزداری از محل صندوق توسعه با حضور معاونین اداره کل برگزار شد.

در این راستا دکتر قاسمی معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان با ابراز رضایت از روند پروژه های آبخیزداری از محل صندوق توسعه گفت:

باعث امیدواری است که همه همکاران با تلاش و جدیت در یک ماه گذشته چه در شهرستانها و چه در ستاد اداره کل توانستند قدمهای موثری را در روند اجرای طرحهای آبخیزداری بردارند. خوشبختانه هم اینک 5 شهرستان در اجرای این طرحها موفق عمل کرده اند و برخی از حوزه های آنان به اتمام رسیده است.

وی افزود:

این شهرستانها عبارتند از ارومیه ؛ خوی ؛ چالدران ؛ میاندوآب  و بوکان. در شهرستانهای مابقی امیدواریم قبل از پایان آذرماه سال جاری شاهد به اتمام رسیدن طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه باشیم که گام بلندی درنشان دادن همت و توانا ئیهای آبخیزداری استان خواهد بود.بحمدالله در بودجه و اعتبارات تا کنون مشکل خاصی بوجود نیامده و فقط در بعضی از موارد من جمله مستند سازی و کارهای ترویجی با مشکلاتی از قبیل کمبود خودرو و نیروی انسانی مواجه هستیم که تلاش داریم با مشارکت سایر همکاران در بخش های دیگر البته با همراهی معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی این موارد نیزمرتفع گردد.

در این جلسه هر یک از معاونتها و اعضاء جلسه از اقدامات خود گزارشی را ارائه و مشکلات را مطرح کردند.  همچنین در این جلسه مقررگردید نظارت مستمر بر طرحهای اجرایی بیشتر شود و با توجه به رسیدن فصل سرما در برخی از شهرستانها با پیمانکاران هماهنگی های لازم برای سرعت بخشیدن به کارها صورت پذیرد.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :