پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برای اولین بار در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی یکی از بانوان شاغل در مجموعه بعنوان رییس اداره منابع طبیعی شهرستان منصوب شد
بازدید : 317 29 مهر 1397 ساعت 13:13 شماره :53005

برای اولین بار در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی یکی از بانوان شاغل در مجموعه بعنوان رییس اداره منابع طبیعی شهرستان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ اولین بار در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی یکی از بانوان شاغل در مجموعه منابع طبیعی بعنوان رییس اداره منابع طبیعی شهرستان منصوب شد.

بر این اساس خانم مهندس رقیه حاتمی طی حکمی از سوی مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان بعنوان سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان شاهیندژ منصوب شد.متن حکم بدین شرح است:

بسمه تعالی

سرکار خانم مهندس رقیه حاتمی

با سلام

احتراما" با اتکال به خداوند متعال و با عنایت به تعهد ؛ تخصص و تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم بعنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهیندژ منصوب می شوید. امید است در راستای اهداف سازمان با استفاده از کلیه ظرفیتها و استعدادهابا رویکرد حفاظت از منابع ملی و بهره گیری از توان مدیریتی خود و همگام با سایر کارکنان آن اداره در جهت حفظ ؛ احیاء ؛ توسعه و بهره برداری اصولی از منابع ملی آن شهرستان گام بردارید. توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعی از خداوند منان مسئلت می نمایم.

میر صمد سید موسوی

مدیرکل

گفتنی است خانم حاتمی فرزند شهید؛ دارای مدرک فوق لیسانس در رشته منابع طبیعی بوده و پیش از این نیز بعنوان کارشناس مسئول جنگل و مرتع در منابع طبیعی همان شهرستان انجام وظیفه می نمود. 

همچنین در این مراسم از زحمات چندین ساله مهندس جعفری رییس پیشین اداره منابع طبیعی شهرستان شاهیندژ نیز تقدیر به عمل آمد. 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :