پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رییس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ماکو معارفه شد
بازدید : 305 26 مهر 1397 ساعت 9:6 شماره :52899

رییس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ماکو معارفه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی؛ طی حکمی از سوی مهند س موسوی مدیرکل منابع طبیعی استان مهندس یعقوب وهاب زاده بعنوان رییس جدید اداره منابع طبیعی شهرستان ماکو معارفه و از زحمات مهندس فرجپور رییس پیشین این اداره قدردانی شد.

متن حکم بدین شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای یعقوب وهاب زاده

با سلام 

 با اتکال به خداوند متعال و با عنایت به تعهد ؛ تخصص و تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ماکو منصوب می شوید. امید است در راستای اهداف سازمان با استفاده از کلیه ظرفیتها؛ استعدادها با رویکرد حفاظت از منابع ملی و با بهره گیری از توان مدیریتی خود و پتانسیل های موجود و با ساماندهی مناسب ظرفیتهای آن اداره در جهت حفظ ؛ احیا؛ اصلاح و توسعه و بهره برداری از منابع ملی آن شهرستان گام های موثری بردارید. توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعی از خداوند منان مسئلت می نمایم.

میر صمد سید موسوی – مدیر کل

گفتنی است در آیین معارفه رییس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ماکو از زحمات مهندس فرجپوررییس پیشین این اداره که به افتخار بازنشستگی نائل شده بود؛ نیز تقدیر به عمل آمد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :