پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - خیزتحسین برانگیز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی در اتمام برخی طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی
بازدید : 554 22 مهر 1397 ساعت 12:21 شماره :52750

خیزتحسین برانگیز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی در اتمام برخی طرحهای آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی؛ مهندس موسوی  مدیر کل منابع طبیعی استان با اعلام این مطلب گفت:

خوشبختانه با تعامل و برنامه ریزیهای انجام شده برای نخستین بار در سطح استان اداره کل منابع طبیعی توانست ؛ پیش ازتاریخ مقرربرخی از پروژه های آبخیزداری را که از محل صندوق توسعه تامین اعتبار شده اند به پایان برساند.

وی افزود:

این در حالی است که تعدادی دیگر از پروژها نیز در حال اتمام هستند و با جدیت به دنبال اتمام همه پروژه ها قبل از فرارسیدن بارندگیها و سرمای زمستان هستیم.

مهندس موسوی ادامه داد:

این پروژه ها در شهرستانهای قروه چای بوکان ؛ هندوان خوی و مینگل ارومیه قرار دارند. در این شهرستانها 4 حوزه وجود دارد که همگی که در حال اتمام هستند.امیدواریم با تلاش شبانه روزی کلیه عوامل منابع طبیعی و پیمانکاران شاهد اتمام همه بیست حوزه در سطح استان حتی قبل از آذرماه یعنی تا پایان آبان ماه باشیم.

در این خصوص دکتر قاسمی معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان نیز گفت:

بحمدالله با جدیت و تلاش  همه همکاران آبخیزداری و سایر عزیزان شاهد به اتمام رسیدن پروژه های آبخیزداری قبل از موعد مقرر هستیم که خوشبختانه با توجه به رصد پروژه ها و گزارشهای دریافتی سایر سازه های آبخیزداری و پروژه ها در شهرستانهای استان بطور صد درصد قبل از آذرماه سال جاری به اتمام خواهند رسید.

دکتر قاسمی افزود:

خوشبختانه با تعامل خوب بین فرمانداریها و ادارات منابع طبیعی شهرستانهای استان به غیر از اعتبارات ملی ؛ اعتبارات استانی نیز برای ادامه پروژه های آبخیزداری تامین خواهد شد و شاهد تحولی خوب در پویایی عرصه های ملی در سطح استان خواهیم بود.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :