بازدید : 44 1 مهر 1396 13:58 شماره :52749

دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی با بازنشستگان اداره کل دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ، عصر روز پنجشنبه (30/6/96) دکتر وهاب زاده با حضور در جمع بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با آنان ملاقات و گفتگو کرد. در این دیدار که با دعوت قبلی از بازنشستگان اداره کل برگزار می شد ؛ دکتر وهاب زاده در آغاز این مراسم گفت:  

تکریم و احترام به بزرگان و بخصوص پیش کسوتان در هر عرصه ایی از آموزه های دینی و اسلامی ماست و ما باید هر چه در توان داریم با احترام و خضوع با پیشکسوتان و بزرگان خود رفتار و برخورد کنیم.

وی افزود:

ایام گرامیداشت تجلیل از بازنشستگان که همه سال در 25 شهریور ماه برگزار می شود ؛ فرصت بسیار مناسبی است که یادی از بازنشسگان عزیزان و بزرگواران شود تا شاید بتوانیم گوشه ایی هر چند اندک رسم تکریم را به جا آوریم. به نوبه خودم بسیار خوشحال خواهم شد که در راستای تعاملات کاری با شما عزیزان در ارتباط مستمر باشیم و از تجربیات شما عزیزان برای اجرای طرحهای مختلف منابع طبیعی استفاده کنیم.

دکتر وهاب زاده ادامه داد:

متاسفانه بدلیل مشغله های کاری، این فرآیند در همه ارکان جامعه کم رنگ شده و در صدد هستیم با تدوین برنامه های منظم از اندوخته های علمی و تجربی شما از این پس استفاده نماییم. چراکه معتقدیم تجربیات ارزشمند شما بازنشستگان و پیشکسوتان عر صه های ملی بیش از هر چیز دیگر برای ما می تواند موثرباشد و به همین جهت سعی در برقراری ارتباط بیشتر با بازنشستگان هستیم.

در این مراسم که تعداد یکصد نفر از بازنشستگان مرکز استان حضور داشتند با تقدیر شایسته از دکتر وهاب زاده خواستار ادامه چنین برنامه هایی را شدند و آمادگی خود را برای تعامل کاری و انتقال تجربیات اعلام کردند.

در اادامه مهندس کاظم زاده از پیشکسوتان و بازنشستگان اداره کل با درخواست رسیدگی به امور رفاهی بازنشستگان من جمله پی گیری مشکل لاینحل زمینهای واگذار شده در سال 81 (گلشهر) را مطرح کردند که مدیر کل قول پی گیری آن را داد.

همچنین مهندس اکبری نیز از بازنشستگان اداره کل با قرائت شعری در وصف منابع طبیعی از برگزاری این نشست قدردانی کرد و خواستار برگزاری ملاقات بیشتر با مدیر و معاونین در طول سال و شنیدن درد و دل های آنان شد.

لازم به ذکر است که به افتخار حضور بازنشستگان در این مراسم ضیافت شام نیز برگزار شد و مدعوین در این ضیافت حضور یافتند.  


 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :