بازدید : 83 30 مرداد 1396 10:7 شماره :52020

کلنگ زنی ساختمان جدید پایگاه اطفاء حریق در شهرستان ارومیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ، عصر دیروز (28/5/96) با حضور دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی استان و مهندس آقایی زاد معاون بودجه سازمان مدیریت برنامه ریزی آذربایجانغربی آیین کلنگ زنی ساختمان جدید پایگاه اطفاء حریق در شهرستان ارومیه برگزار شد.

در این مراسم دکتر وهاب زاده با اشاره به اهمیت تجهیز یگان حفاظت منابع طبیعی برای پیشگیری از حوادث عرصه های ملی گفت:

بی شک مهمترین بخش در منابع طبیعی حفاظت و پیشگیری می باشد که با توجه به وظایف  یگان حفاظت ، تجهیز این  بخش  بسیار ضروری و حیاتی برای حفاظت از عرصه های ملی است. در سال گذشته توانستیم اولین پایگاه هوایی شمالغرب کشور را در ارومیه و در منطقه بالانج افتتاح و به بهره برداری برسانیم وهم اینک نیز برای اجرای ساختمان اداری این مجموعه اقدام می کنیم.

وی افزود:

با توجه به وجود مناطق جنگلی در سطح استان و پوشش گیاهی نسبتا" متراکم ؛ لازمه احداث و تامین چنین تجهیزاتی بسیار ضروری است و درآینده  خواهیم توانست کنترل و پیشگیری بهتری در مواقع اضطراری در عرصه های منابع طبیعی داشته باشیم.

در این مراسم مهندس آقایی زاد معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با تقدیر از تلاشهای پرسنل منابع طبیعی در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی گفت:

بسیار خرسندیم که در جمع زحمتکشان عرصه های ملی هستیم و برای خود افتخار میدانیم که در کنار حافظان انفال الهی باشیم. در جریان آتش سوزی های اخیر در جنگلهای مارمیشو ارومیه از نزدیک شاهد جریان کمک رسانی و اطفاء حریق توسط کارکنان منابع طبیعی بودیم که به حق جانفشانی و تلاش خستگی ناپذیر این عزیزان را از نزدیک دیدیم . به همین جهت امیدواریم هر تلاشی و خدمتی که برای حفاظت از انفال و عرصه های ملی برای ما متصور باشد ؛ آن را به نحو احسن یه سرانجام برسانیم.

وی افزود:

امیدواریم احداث این پایگاه و تجهیزات پیشگیرانه در این مجموعه؛ سرآغاز خیرو برکت باشد و در آینده نیز شاهد ارتقاء روز افزون تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری پیشگیری و حفاظت از عرصه های ملی باشیم. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :