بازدید : 72 29 مرداد 1396 11:29 شماره :52003

دیدار دکتر وهاب زاده با آزادگان و خانواده شهداء اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی؛ دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی استان با تنی چند از آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهداء اداره کل ؛ دیدار کرد.

در این دیدار که آقای مهندس مرشدی رییس اداره امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان نیزحضور داشت در ابتدا با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی آماری را در خصوص ایثارگران جهاد کشاورزی داد و گفت:

جهاد کشاورزی استان بالغ بر 6300 نفر ایثارگردارد که از این تعداد 4500 نفر از نیروهای مردمی می باشد و 1700 نیز از جهادگران بعنوان ایثارگر هستند.

وی با رشادتهای جهادگران در عرصه های ملی و کشوری گفت:

بی شک آزادگان ؛ خانواده شهداء و جهادگران نمونه های شاخص در کشور برای  ایستادگی و پایداری  هستند و ما در لوای رهبری امام  رحمت الله  علیه در آن برهه از زمان و امروز نیز در سایه ی رهبری  مقام عظمای ولایت خواهیم  توانست  گامهای  موثرترو استوارتر برای سربلندی ایران اسلامی برداریم و نسل آینده برآن افتخار خواهد کرد .

وی در ادامه نیزبا قرائت متنی از دوران دفاع مقدس و فرمایشات امام (ره) در آن برهه و سیر تحولات دوران جنگ و فرآیند پذیرش قطعنامه 598 خاطرات آن دوران را برای حاضرین تداعی کرد.  

در این دیدار دکتر وهاب زاده نیز با گرامیداشت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت:

امروز آزادگان و خانواده معظم  شهداء  مایه عزت  و سربلندی مردم  ایران اسلامی هستند که  حقیقتا با استقامت و پایمردی خودشان ثابت  کردند  که  برای  حفاظت و حراست از کیان ایران اسلامی از هیچ  چیزی دریغ  نکردند و سرافرازانه  در راه استقلال  کشور قدم برداشته اند.

وی افزود:

این ایستادگی و دلیرمردی حاصل آن ایرانی سرافراز و مقتدر است که خوشبختانه در هشت سال دفاع مقدس مردم این مرز و بوم آن را به اثبات رساندند و ما همه مدیون آزادگان و خانواده معظم شهداء هستیم.

دکتر وهاب زاده خاطر نشان کرد:

امیدواریم همچنان شاهد رشد و تعالی کشور در سایه همبستگی و همدلی باشیم و شهداء معظم و آزادگان سرافراز همچون چراغ راهنما برای رسیدن به قله های افتخار و پیروزی این کشور در برابر زور گویان باشد.

در پایان این مراسم از سه تن از آزادگان دوران دفاع مقدس به نامهای آقایان: ایرج عبدالله پور ، ابراهیم رمضانی و سیف اله امیری قدردانی شد و به رسم یادبود لوح تقدیر به آنان اهداء گردید.

 
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :