پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در ایام دهه کرامت جشن تکلیف فرزندان همکاران برگزار شد
بازدید : 279 6 مرداد 1397 ساعت 18:12 شماره :50620

در ایام دهه کرامت جشن تکلیف فرزندان همکاران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ مراسم جشن تکلیف همزمان با ایام دهه کرامت در اداره کل با حضور مدیر کل و نماینده ولی فقیه برگزار شد.

در این مراسم حاج آقا میر محمود حسینی نماینده ولی فقیه در اداره کل؛ قدم گذاشتن برای یاد گیری مسائل دینی و شرعی فرزندان از مهمترین وظایف خانواده ها توصیف کرد و گفت:

خانواده ها باید برای تکوین مسائل دینی و شرعی فرزندان خود در آستانه رسیدن به سن تکلیف آن را باید در الویت تربیتهای فرهنگی و اجتماعی خود قرار دهند تا نسل آینده ؛ جوانانی با ایمان و پر شور برای جامعه باشند.

مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان نیز با قدر دانی از فعالان فرهنگی در اداره کل در رابطه با لزوم توجه خانواده ها به تربیت فرزندان از همان سنین پایین گفت:

فرزندان ما به عنوان آینده سازان این جامعه هستند و باید  تربیت صحیح در چارچوب مسائل دینی و اخلاقی ؛از امورات اولیه برای والدین باشد. چراکه با تعلیم و تربیت صحیح و آشنایی فرزندان به مسائل دینی و شرعی بنیان خانواده ها در آینده بیش از پیش تحکیم خواهد یافت.

در این مراسم به رسم یادبود و تشویق فرزندان برخی از همکاران که به سن تکلیف رسیده بودند هدایایی از سوی مدیریت اداره کل اهداء شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :