پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجلیل مدیر کل از بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجانغربی
بازدید : 415 4 مرداد 1397 ساعت 11:54 شماره :50592

تجلیل مدیر کل از بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجانغربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ همزمان با ایام دهه ی کرامت وبه مناسبت میلاد حضرت امام رضا(ع) مراسم تجلیل از بازنشستگان اداره کل که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند ؛ انجام شد.

در این مراسم که تعداد دوازده نفراز همکاران اداره کل و شهرستانها به پایان سی سال خدمت صادقانه خود رسیده بودند باحضور همکاران ومهندس موسوی  مدیر کل منابع طبیعی استان ؛ مراسم تجلیل برگزارو از آنان قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم مهندس موسوی با گرامیداشت میلاد امام رضا(ع) و دهه کرامت و همچنین با تبریک به مناسبت بازنشستگی تعدای از همکاران گفت:

بسیار خوشحالیم که با افتخار در خدمت عزیزانی هستیم که سی سال از عمر گرانبهای خود را در راه خدمت به نظام اسلامی و عرصه های ملی صرف کردند و با دستانی پر و مملو از صداقت دوره ایی جدید را در زندگی خود شروع می کنند. بی شک جای خالی این عزیزان که کوله باری از رشادت و تجربه را به همراه دارد نمی توان به راحتی پر کرد . امیدواریم مجموعه اداره کل در آینده بی نصیب از تجربیات و خدمات آنان نباشد و امیدواریم همچنان در ادامه راه با تجربیات این عزیزان همراه باشیم.

وی افزود:

در سالهای اخیر یکی از موضوعات مهم و چالشی در مدیریت کلان منابع طبیعی  تامین نیرو های مجرب و متخصص است که با روند وضعیت موجود دو یا سه سال آینده باید حتما نیروهای جایگزین به بدنه اداره کل منابع طبیعی تزریق شوند تا در حفاظت از عرصه های ملی همچنان مقتدرانه قدم برداریم. چراکه سرمایه ی اصلی در هر مجموعه نیروی انسانی آن مجموعه است و بالاخص عرصه های ملی که متعلق به کشور و حاکمیت است و تلاشی دو چندان را با نیروی انسانی مجرب و کارآمد می طلبد.

در ادامه این مراسم مهندس عباسی معاون قبلی مدیر کل در آبخیزداری که به نمایندگی از طرف بازنشستگان حاضر در مراسم سخنرانی کرد گفت:

از اینکه بعد از سی سال و اندی خدمت صادقانه ازمحضر دوستان و همکاران عزیزم خداحافظی می کنم هم دلتنگ و هم خوشحالم. دلتنگ از این نظر که با همراهانی همچون شما بهترین روزها و ساعتهای زندگیم را سپری کرده ام و اگر تجربه ایی هم داشته باشم مرهون تلاش همه همکاران در مجموعه اداره کل بوده است. سعی ام بر این خواهد بود که در خارج از محیط اداری نیز همچنان در کنار شما همکاران گرانقدر باشم تا در صورت نیاز به تجربه واندوخته های ناچیز در خدمت نظام و عرصه های ملی باشم .

وی افزود:

پیشنهاد می کنم درصورت صلاحدید با بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی گروه و یا تشکلی را ایجاد کنیم تا با اندوخته های تجربی و عملی در صورت نیاز به عرصه های ملی کمک کنیم . به همین منظور از مدیر کل محترم تقاضا دارم در این راه ما را یاری نمایند تا انشالله با تشکل قانونی در خدمت انفال و عرصه های ملی باشیم..

در ادامه این مراسم به رسم یاد بود لوح تقدیر و هدایایی به بازنشستگان عزیز از سوی مهندس موسوی اهداء شد.

 

  

 

   

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :