پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دو رییس اداره جدید در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان معارفه شدند
بازدید : 625 3 مرداد 1397 ساعت 20:51 شماره :50576

دو رییس اداره جدید در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان معارفه شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ بدنبال بازنشستگی دو رییس اداره در مجموعه اداره کل روسای جدید این ادرات معارفه شدند.

طی احکام جداگانه ایی از سوی مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان آقایان مهندس حسین شهابی پور بعنوان رییس اداره حفاظت و حمایت و مهندس مجتبی قولنجی بعنوان رییس اداره استعداد یابی اداره کل معرفی شدند. متن حکم مهندس موسوی برای این دو رییس اداره به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 جناب آقای مهندس شهابی پور

با سلام و دعای خیر

احتراما با عنایت به تعهد تخصص و تجارب مفید جنابعالی بموجب این حکم بعنوان رییس اداره حفاظت و حمایت منصوب می شوید. امید است در راستای اهداف سازمان با استفاده از کلیه ظرفیتها استعدادها با رویکرد حفاظت از منابع ملی با توکل به خداوند متعال و بهره گیری از توان مدیریتی خود و پتانسیل های موجود و با ساماندهی مناسب ظرفیتهای آن اداره در جهت حفط ؛ احیاء ؛ اصلاح ؛ توسعه و بهره برداری از منابع ملی گام های موثری بردارید. توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعی ازخداوند منان مسئلت دارم.

میرصمد سید موسوی

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی

 

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس مجتبی قولنجی

با سلام و دعای خیر

احتراما با عنایت به تعهد تخصص و تجارب مفید جنابعالی بموجب این حکم بعنوان رییس اداره استعداد یابی منصوب می شوید. امید است در راستای اهداف سازمان با استفاده از کلیه ظرفیتها استعدادها با رویکرد حفاظت از منابع ملی با توکل به خداوند متعال و بهره گیری از توان مدیریتی خود و پتانسیل های موجود و با ساماندهی مناسب ظرفیتهای آن اداره در جهت حفط ؛ احیاء ؛ اصلاح ؛ توسعه و بهره برداری از منابع ملی گام های موثری بردارید. توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد برنامه های دولت تدبیر و امید در حوزه منابع طبیعی ازخداوند منان مسئلت دارم.

میرصمد سید موسوی

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی

 

ضمنا از زحمات دو رییس اداره قبلی آقایان مهندس رحیم زاده و مهندس حبیبی که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند طی مراسم ویژه ایی از زحمات آنان تقدیر بعمل آمد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :