بازدید : 136 9 اسفند 1395 16:33 شماره :48445

مدیر کل دادگستری آذربایجانغربی در دیدار با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: کارشما حفاظت از گنجینه ارزشمند ثروت ملی است که این موضوع به غیراز تلاش جهادی امکان پذیرنیست

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ، صبح امروز دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی استان به همراه معاونین و برخی از روسای ادارات ستادی به ملاقات حاج اقا حیدری مدیرکل دادگستری رفت و با وی گفتگو کرد.

دراین دیدارابتداء دکتر وهاب زاده با ارائه گزارشی مختصر از وضعیت عرصه های منابع طبیعی و آمارهای خلع ید در اراضی ملی استان و همچنین با تبریک فرا رسیدن هفته منابع طبیعی گفت:

خوشبختانه تلاشهای مستمر همکاران و همراهی و همدلی قضات محترم در دادگاههای استان بسیار ثمر بخش بوده و به این همراهی افتخار می کنیم و امیدواریم همچنان در این وظیفه خطیرما را یاری نمایید. در سال جاری توانسته ایم  در سطح کشور رتبه برتر را درخلع ید اراضی ملی بدست آوریم و این نمی بود مگر در سایه تلاشهای همه دست اندرکاران حفاظت از عرصه های ملی بویژه قضات محترم دستگاه قضاء. به نمایندگی از طرف تمامی همکاران از جنابعالی و همکاران دستگاه قضاء قدر دانی می نمایم .  

وی افزود:

با کم و کاستی های بسیاری در مجموعه منابع طبیعی دست و پنجه نرم می کنیم  که به لطف ایمان راسخ و حساسیت های جنابعالی بعنوان رییس شورای حفاظت از انفال توانسته ایم بدون توجه به این کمبودها انجام وظیفه نماییم و اگر دست آوردی هم بوده است مرهون تلاش همکاران گرانقدر دستگاه قضاء است.

دکتر وهاب زاده همچنین برنامه های هفته منابع طبیعی را برای وی تشریح کرد و از مشارکت همکاران قضایی در این هفته سخنانی را بیان کرد.

در ادامه این دیدار حاج آقا حیدری مدیرکل دادگستری آذربایجانغربی با اشاره به ایام فاطمیه این ایام را تسلیت گفت و از زحمات همه خادمان عرصه های ملی در حفاظت از منابع طبیعی قدردانی کرد و گفت:

امیوارم در این ایام تلاش هایمان برای رضای خدا و در راه آل تشیع و فاطمه زهرا(س) باشد که اگر اینگونه باشد خداوند نیز اجرآنرا خواهد داد. تلاش شما در راه حفاظت از انفال جز با تلاش جهادی میسر نمی شود و این نشان از همت و تلاش شما برای حفاظت از گنجینه ارزشمند منابع ملی برای نسلهای آینده است.

وی با اشاره به برخورد قاطعانه دستگاه قضاء با سودجویان و متصرفین عرصه های ملی افزود:

درهمراهی با شما خادمان عرصه های ملی برای حفاظت از انفال هیچ کوتاهی و قصوری را نداشته و نخواهیم داشت و تلاش داریم با رعایت موازین شرعی و قانونی برخوردهای محکم و قاطعانه ایی را با افراد سود جو داشته باشیم. علی رغم کمبودهایی که اشاره شد خوشبختانه ما نیز دست آوردهای خوب شما در باز پس گیری اراضی ملی و خلع ید در سطح استان را ارج می نهیم و امیدواریم با همتی مضاعف بیش از پیش وظایف این عرصه ها را انجام دهید.

مدیر کل دادگستری آذربایجانغربی در پایان خواستار تداوم همکاری و همسویی بیش از پیش اداره کل منابع طبیعی  با دستگاه قضاء  شد و ابراز امیدواری کرد در برنامه های هفته منابع طبیعی که می تواند تریبونی مهم برای تنویر افکار عمومی باشد حضور فعالانه و پر رنگی را داشته باشیم.    

 
 
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :