بازدید : 249 13 بهمن 1395 14:38 شماره :47904

دکتر وهاب زاده مدیر کل ؛ با حضور در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارومیه از نزدیک مشکلات و مسائل این اداره را بررسی کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ؛ دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی استان به همراه تنی چند از معاونین و کارشناسان ستادی دراداره منابع طبیعی شهرستان ارومیه حضور یافت و از نزدیک روند امورات جاری این شهرستان را بررسی کرد.

وی با تقدیر از همه کارکنان خدوم و سخت کوش منابع طبیعی و آبخیزداری ، کار در منابع طبیعی را بسیار سخت و دشوار خواند و تلاش در این حوزه را عبادت توصیف کرد.

دکتر وهاب زاده گفت:

حفاظت از عرصه های  ملی  با  تمامی  سختی هایش  بسیار شیرین  و دلچسب  است و از آنجایی که کار برای  خدا  و  پیامبر(ص) بزرگترین آرمان است بحمدالله  این امر نیز نصیب خادمان عرصه های ملی شده است و بر آن می بالیم.ما در تلاش هستیم با بررسی مشکلات شهرستانها از نزدیک چالشهای فرا روی آنها را مرتفع نماییم وپاسخگوی مشکلات باشیم.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری ادامه داد:

شهرستان ارومیه یکی از شهرستانهای  بزرگ  استان است که عرصه های  ملی آن در حدود 320 هزار هکتار است  که با توجه به وضعیت کشاورزی و دامداری  بودن آن  نیاز به رسیدگی  مستمر را دارد. هم  اینک  جنگلهای  پراکنده ی آن نیز در حدود 6 هزار هکتار است که نیازمند تهیه برنامه های عمرانی جدید با اعتبارات مکفی است. پتانسیل گردشگری این شهرستان نیز مثال زدنی است و ازاین رو باید با همفکری و همراهی سایر بخشها سعی در ایجاد بستر های مناسب و حفاظت از عرصه های طبیعی باشیم.

در ادامه این  جلسه مهندس احمد خوش نژاد  رییس اداره  منابع طبیعی  شهرستان ارومیه  به همراه  همکاران این اداره ؛ مطالب و مشکلات موجود را بیان کرد و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد.
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :