پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام نوروزی مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی
بازدید : 467 27 اسفند 1396 ساعت 8:42 شماره :47868

پیام نوروزی مهندس موسوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی
 

بار ديگر در آستانه استحاله ی زمين ، گرمي خورشيد فروزان و تابش گرم انوار الهي بر کره خاکی و جنب و جوش بشر براي گسترانيدن روكش سبزبركره خاكي ، بر خود لازم مي دانم با عرض ادب به پيشگاه حضرت باريتعالي  بعنوان يك خدمتگزار فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفته و از همه نهادها، همكاران، مسئولين و مردم عزيزاستان كه ما را در برپايي آيين جشن درختكاري همراهي و ياري نمودند صميمانه قدرداني نمايم .

 هفته منابع طبيعي ( درختکاری) بهانه اي براي عرض ادب به ساحت گرانقدر طبيعت است كه در پيچ و خم عصر ماشيني بشر امروزي ، بعضا" از ياد مي بريم كه درخت اين موجود بي آلايش سرمايه زندگي است . به همين خاطر اميد آن دارم با کاشت یک نهال در راه فضای سبز و پویایی محیط زیست قدمهای موثری برداریم و براي فرزندانمان بگوييم كه " درخت هم يك موجود زنده است پس قدرش را بايد دانست" .

 اينك كه در آستانه رويش مجدد طبيعت و فرا رسیدن سال جدید قرار گرفته ايم ضمن تبريك اين ايام گوهر بار چشم انتظار همراهي و همدلي همه شما عزيزان در طراوت و پویش زمین هستيم  تا از اين پس نيزبه فضل الهي و ياري شما مردم غيور، نهال هاي كاشته شده را بارور و از نعماتش آينده گان نيز بهره مند گردند،همچنانكه پيشينيان كاشتند و ما استفاده کرديم .

دراسفند ماه سال جاري ، بيش از هر چيزي اشتياق آحاد مردم به همراه مسئولين، در توسعه درخت و درختكاري ما را حيرت زده وخادمان عرصه هاي ملي را اميدوارتربه آينده نمود. از اين رودر سال جديد تلاش كنيم از سرمايه هاي ملي  مان كه همان" آب، خاك و درخت" است به مانند گنجينه اي با ارزش وتمام نشدني محافظت نماييم و سعي در افزوني اين گنجينه الهي برآييم چرا كه "منابع ملي هر كشور سرمايه و ثروت ملي آن كشور" است وما خادمان عرصه هاي ملي نيز در هر مكان و زمان آماده همراهي با شما مردم فهيم ومومن هستيم .

 بار ديگر با تبريك ايام خجسته سال نو ؛ اميدواريم بيش از پيش ايراني آباد ، سر بلند و سر افراز داشته باشيم. انشاالله         

 

میر صمد سید موسوی

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان آذربايجان غربي

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :