بازدید : 223 11 بهمن 1395 8:44 شماره :47841

فرماندار چایپاره در دیدار مدیر کل منابع طبیعی آذربایجانغربی : اقتدار و پویایی منابع طبیعی بستر توسعه همه جانبه کشور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آذربایجانغربی دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی استان دیروز در جریان بازدید ازادارات منابع طبیعی شهرستانهای چایپاره و خوی؛ اسناد واگذاری اراضی ملی در را ستای توسعه و حمایت از تولید و عرضه ی مسکن روستایی را نیز در این شهرستانها امضاء و به بنیاد مسکن روستایی واگذار نمود.

دکتر وهاب زاده در این زمینه گفت:

در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید و در راستای اجرای ماده 4 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن روستایی در شهرستانهای خوی نسبت به واگذاری 400 هزار متر مربع و در شهرستان چایپاره 100 هزار متر مربع به نمایندگان بنیاد مسکن روستایی؛ اسناد این مقداراز اراضی ملی بعد ازطی تشریفات قانونی واگذار شد.

وی افزود:

برای حمایت از تولیدات بخش کشاورزی و ایجاد رفاه برای روستاییان عزیز و بخصوص جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهای بزرگ این اراضی ملی به نمایندگان بخش مسکن روستایی واگذار می شود تا گام های موثرتری در راستای سیاستهای نظام اسلامی که همانا اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل است برداریم.

دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در فرمانداری شهرستان چایپاره با مرتضی اصغری فرماندار این شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار فرماندار چایپاره با اشاره به اهمیت عرصه های ملی برای توسعه اجتماعی و اقتصادی گفت:

تخریب وتجاوز به عرصه های ملی به هیچ وجه قابل قبول نیست و ما با تمام توان حمایت از عرصه های ملی را در دستور کار خود قرار داده ایم و معتقدیم اقتدار عرصه های ملی و پویایی آن بستر توسعه همه جانبه را فراهم می کند.

فرماندار چایپاره ادامه داد:

برنامه های حفاظتی و ترویجی منابع طبیعی را حمایت می کنیم و بعنوان بخشی از خدمتگزاران عرصه های ملی آماده ی هر گونه همکاری و همراهی در اجرای برنامه های فرهنگی و ترویجی علی الخصوص در هفته منابع طبیعی هستیم. در شهرستان  چایپاره پتانسیلهای خوبی برای احیاء و حفاظت از عرصه های ملی وجود  دارد و فرمانداری  این شهرستان  بدنبال  توسعه  هر چه بیشتر فرهنگ منابع طبیعی می باشد.        

 
 
 
 
 
 
 
 
|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :