پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 24 دیماه روز یکشنبه مراسم تکریم از زحمات دکتر وهاب زاده مدیر کل پیشین و معارفه مهندس موسوی سرپرست جدید اداره کل برگزار می شود
بازدید : 478 23 دی 1396 15:56 شماره :46064

24 دیماه روز یکشنبه مراسم تکریم از زحمات دکتر وهاب زاده مدیر کل پیشین و معارفه مهندس موسوی سرپرست جدید اداره کل برگزار می شود
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی فردا مورخه 24 دیماه نود و شش روز یکشنبه آیین تکریم از زحمات دکتر وهاب زاده مدیر کل پبشین و سرپرست جدید اداره کل در محل سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی آقای مهندس میر صمد سید موسوی بعنوان سرپرست جدید اداره کل در این مراسم سکانداری منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی را عهده دار خواهد شد و دراین مراسم از زحمات چندین ساله دکتر وهاب زاده مدیر کل سابق منابع طبیعی نیزتقدیر بعمل خواهد آمد.

در طی سه سال و اندی که دکتر وهاب زاده مسئولیت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را برعهده داشت خدمات قابل توجهی را بر جای گذاشت که از بارزترین آنها صعود 14 پله ایی اداره کل در شاخصهای ارزیابی عملکرد و کسب رتبه برتر در بین ادارات کل منابع طبیعی کشوربود.   

گفتنی است مهندس میر صمد موسوی ؛ معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل را تا کنون برعهده داشت و سابق بر این نیز در قامت رییس ادارات منابع طبیعی چندین شهرستان از جمله ؛ ماکو ؛ مهاباد و همچنین رییس اداره مرتع اداره کل انجام وظیفه نموده است.

مهندس موسوی دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی منابع طبیعی با گرایش مرتعداری است . وی تجربیات ارزشمندی در حوزه منابع طبیعی دارد و یکی از نیروهای ارزشمند و توانمند اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری بشمار می رود.

روابط عمومی اداره کل برای ایشان و کلیه همکاران مجموعه آرزوی توفیق و سربلندی را از خداوند منان مسئلت می نماید.

 

 

      

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :