پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اجرای طرح جنگلانه در شهرستان نقده
بازدید : 200 20 دی 1396 10:25 شماره :45998

اجرای طرح جنگلانه در شهرستان نقده
 

به گزارش روابط عمومی اد اره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ مهندس سعید رحمان پور رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نقده با اعلام این خبر افزود:

طرح ملی جنگلانه در شهرستان نقده با حضور مدیران ، اعضای سمن ها، سازمان دانش آموزی ، هلا احمر؛ کوه نوردان و همیاران شهرستان نقده برگزار شد.

وی گفت:

در این مراسم که با دعوت قبلی انجام شد ، در زمینی به مساحت یک هکتار در ذخیره گاه جنگلی سلطان یعقوب شهرستان نقده حاضرین اقدام به کاشت نهال با درختچه های بومی و کاشت بذور درختی کردند.

رحمن پور ادامه داد:

اجرای برنامه فرهنگی من جمله طرح جنگلانه اقدام موثری در ترویج فرهنگ درختکاری است که خوشبختانه در سالهای اخیر از سوی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور دنبال می شود و امیدواریم با اجرای این گونه برنامه ها مشارکت حداکثری را در ترویج فرهنگ منابع طبیعی داشته باشیم.

شهرستان نقده در جنوب غربی اذربایجان غربی قرار گرفته است . وسعت این شهرستان حدود 2000 کیلومتر مربع بوده ، از شمال به شهرستان ارومیه ، از شرق به دریاچه ارومیه و شهرستان های مهاباد و میاندوآب ، از جنوب به شهرستان پیرانشهر و از غرب به مرز ایران و عراق محدود است.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :