پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کمیته سلامت اداری اداره کل : حفظ منزلت و شان کارکنان به همراه جلوگیری از فساد اداری از اولویت های کاری این کمیته می باشد
بازدید : 213 12 دی 1396 12:37 شماره :45820

کمیته سلامت اداری اداره کل : حفظ منزلت و شان کارکنان به همراه جلوگیری از فساد اداری از اولویت های کاری این کمیته می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ؛ نشست تخصصی کمیته سلامت اداری با حضوراعضاء برگزار و پیرامون مسائل مختلف اداری بخث و تبادل نظر شد.

در این جلسه مهندس ابراهیمی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل گفت:

آنچه که برای تمام کارکنان منابع طبیعی حائز اهمیت است تکریم ارباب رجوع و تسهیل هر چه بهتر درپاسخگویی به امورات مراجعین است که تمام تلاش در مجموعه اداره کل بر این اساس قرار گرفته است. این امر در کنار حفظ منزلت و شخصیت کارمندان با سازو کارهای تشویقی و انگیزشی می تواند بسیار موثر باشد.

وی افزود:

در کنار موارد یاد شده جلوگیری از فساد اداری و بستن راههای نفوذ فساد از مهمترین الویتهای این کمیته است که با نظارت و رصد کامل در سطح ادارت استان و اداره کل می توانیم موارد تخلفات اداری رابه حداقل ویا به صفر برسانیم. البته در کنار این مسائل ایجاد بستر مناسب با ایجاد سازو کارهای تشویقی و انگیزشی برای همکاران باید مد نظر قرار گیرد تا از هر گونه تخلف و تخطی احتمالی جلوگیری شود. خوشبختانه در مجموعه اداره کل همکاران با تمام توان درراه خدمتگذاری و انجام وظیفه تلاش دارند و مواردی احیانا" تخلف و فساد نیز خیلی نادر و کم بوده است.

در این جلسه مهندس سعید حق نظری رییس اداره پاسخگویی به شکایات نیز گفت:

کار نظارت و رصد بر فرآیند کارهای اجرایی بطور مرتب انجام می گیرد و در صورت وجود هر گونه تخطی مراتب سریعا" پی گیری و تذکرهای لازم به مسئولین داده می شود. بحمدالله در اداره کل وادارت منابع طبیعی استان تا به امروز با مشکل خاصی ربرو نبوده ایم و کارها بر اساس ضوابط و قانون پی گیری می شوند.

وی افزود:

شناسایی گلوگاههای فساد و پیشگیری از آن یکی دیگر از وظایف این کمیته است که در نظر داریم با جمع آوری نظرات و پیشنهادات تمامی همکاران ؛ کارکنان مشارکتی فعال داشته باشند تا از هر گونه آسیب و یا تخلف احتمالی جلوگیری حداکثری انجام شود.

   

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :