پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - راه اندازی سیستم پاسخگویی الکترونیک به استعلامات منابع طبیعی در دفاتر پیشخوان دولت
بازدید : 324 5 دی 1396 9:51 شماره :45595

راه اندازی سیستم پاسخگویی الکترونیک به استعلامات منابع طبیعی در دفاتر پیشخوان دولت

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی دکتر وهاب زاده مدیر کل منابع طبیعی  با اعلام این مطلب گفت:

خوشبختانه با پی گیریهای انجام شده و در راستای توسعه دولت الکترونیک ؛ در روزهای آینده شاهد راه اندازی آزمایشی سیستم پاسخگوی به استعلامات منابع طبیعی در دفاتر پیشخوان دولت خواهیم بود. این موضوع بدلیل کاسته شدن امورات اداری و مراجعه غیر حضوری مراجعین در پاسخگویی به استعلامات اشخاص ؛ نهادهای حقیقی و حقوقی است که امیدواریم با راه اندازی آزمایشی آن در آینده نزدیک بصورت جامع و گسترده از ابتدای سال 97 در تمام شهرهای استان نیزاین سیستم قابل بهره برداری باشد.

وی افزود:

این سامانه قادر خواهد بود بطور اتوماتیک درخواستها و استعلامات را جمع آوری و به کارشناسان ما ارجاع دهد که  کارشناسان مربوطه نیز در اندک زمان ممکن با بررسی اسناد و مدارک ؛ بصورت الکترونیکی اقدام به پاسخگویی خواهند کرد. پیش بینی این است که در فاز اول این سیستم در مرکز استان راه اندازی شده و در فازهای بعدی در شهرستانهای بزرگ استان تسری یابد.

دکتر وهاب زاده خاطر نشان کرد:

خدمات دیگری نیز در منابع طبیعی مقرر گردیده که در آینده ایی نزدیک به سامانه الکترونیکی متصل شود که برای نمونه می توان به صدور پروانه های چرا برای بهره برداران و دامداران روستایی اشاره کرد که این امر متضمن کاهش هزینه های مراجعین و جلوگیری از اتلاف وقت برای مردم عزیز خواهد بود.

 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :