پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دومین جلسه ی منطقه ایی روسای امور اداری ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانهای منطقه سه کشور در سال 96 در ارومیه برگزار شد
بازدید : 497 22 آذر 1396 12:18 شماره :45190

دومین جلسه ی منطقه ایی روسای امور اداری ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانهای منطقه سه کشور در سال 96 در ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی؛ دومین جلسه ی منطقه ایی روسای امور اداری ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استانهای منطقه سه کشورد رارومیه برگزار شد . این جلسه  با حضور مهندس جعفری معاون امور اداری ؛ مهندس زمانی پور معاون رفاه و پشتیبانی مدیر کل امور اداری سازمان جنگل ؛مهندس شکوهی رییس امور اداری استان قزوین بعنوان رییس منطقه سه کشورو تنی چند از کارشناسان امور اداری برگزارشد. همچنین دراین جلسه روسای اموراداری یازده استان منطقه سه کشور نیز حضور داشتند.

درآغاز این نشست که مهندس ابراهیمی معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی آذربایجانغربی نیز حضور داشت  با قدردانی از مدعوین و مهمانان حاضربا تشریح سیمای منابع طبیعی استان گفت:

آذربایجانغربی یکی از استانهای زیبا و بی نظیر کشوراست که با دارا بودن پتانسیلهای طبیعی و گردشگری از اقلیم ویژه ایی برخوردار است و ما افتخار می کنیم که در خدمت عرصه های ملی و منابع طبیعی استان هستیم. آذربایجانغربی بدون احتساب مساحت دریاچه ارومیه بالغ بر سه میلیون و هفتصد هزار هکتار عرصه ی خشکی دارد که از این مقدار دو میلیون هفتصد و پنجاه هزار هکتار عرصه ملی می باشد.

وی افزود:

با توجه به گستردگی عرصه های ملی ؛ این استان دارای 17 شهرستان است که اداره کل منابع طبیعی آذربایجانغربی با داشتن قریب به 400 پرسنل در مجموعه ی منابع طبیعی کار حفاظت و احیاء عرصه های ملی را در این خطه برعهده دارد.این استان با سه کشور عراق ؛ ترکیه و آذربایجان مرز مشترک دارد و به نوعی طولانی ترین مرز مشترک را در کشور دارا می باشد.

مهندس ابراهیمی با اشاره به مسائل امور اداری و رفاهی پرسنل اداره کل منابع طبیعی استان گفت:

خوشبختانه آن چیزی که در حوزه امورات رفاهی و پشتیبانی برای همکاران متصوراست در حد امکان نسبت به انجام آن تلاش کرده ایم اما لازمه ی سرعت بخشیدن برای هر کاری سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی است که با توجه به حجم عملیات و گستردگی کار در عرصه های ملی نیاز به نیروی انسانی مجرب و متخصص بیش از هر چیز دیگری احساس می شود که امیدواریم مسئولان محترم در سازمان جنگل نسبت به این مقوله توجه بیش از پیش را داشته باشند. همچنین در حد توان نسبت به احقاق حقوق همکاران محترم اقدامات لازم را انجام داده ایم و بحمدالله مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد.  

در ادامه این جلسه مهندس جعفری و مهندس زمانی پور بعنوان معاونین مدیر کل امور اداری سازمان جنگل با قدر دانی از میزبانی آذربایجانغربی در برگزاری این جلسه از شخص مدیر کل استان و همکاران وی قدردانی کردند.

مهندس شکوهی رییس امور اداری استان قزوین و رییس منطقه سه کشورنیز با تقدیر از همراهی حاضرین و تلاش استان آذربایجانغربی در بر پایی این نشست؛ موضوعات جلسه را طرح  و افزود:

دستور کار برای این جلسه در چند محور است که عبارتند از :

نصب و راه اندازی سامانه پرسنلی تحت وب

بحث و تبادل نظرپیرامون قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی کشور

نحوه جذب نیروی انسانی

مسائل و مشکلات نیرو های امریه ایی

هماهنگی در اجرای نحوه ارزیابی عملکرد استانها

تسیهلات بانکی

گفتنی است در این نشست منطقه ایی استانهای : آذربایجانغربی – آذربایجان شرقی – اردبیل – گیلان – نوشهر – ساری – خراسان شمالی – گلستان – تهران والبرز حضور و بمدت دو روز ادامه خواهد داشت .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :