پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اجرای مانور نیروهای یگان حفاظت به همراه تجهیزات و ادوات اطفاء حریق در هفته ی منابع طبیعی
بازدید : 406 4 اسفند 1394 ساعت 10:57 شماره :40791

اجرای مانور نیروهای یگان حفاظت به همراه تجهیزات و ادوات اطفاء حریق در هفته ی منابع طبیعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجانغربی ، سرهنگ یوسفعلی ابراهیم پور با اعلام این مطلب گفت:

در راستای تداوم بخشیدن به آمادگی نیروهای یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و به منظور آشنایی آحاد مردم با تجهیزات و ادوات اطفاء حریق ؛ یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی در آستانه هفته ی منابع طبیعی اقدام به برگزاری مانور نیروهای یگان حفاظت خواهد نمود که در این راستا بیش از 120 نیروی حفاظتی و بیش از 50 خودروی امداد و نجات اداره کل که در سطح استان وجود دارد، در این مانور حضور خواهند یافت.

وی افزود:

افزون بر این موارد بیش از بیست دستگاه اجرایی نیز در مرکز استان در این مانور حضور خواهند داشت و با همراهی نهادهای اجرایی از جمله مدیریت بحران استانداری ، پدافند غیر عامل استانداری ، شهرداری ارومیه، هلال احمر، مرکز اورژانس ، اداره کل راه شهرسازی ، پلیس راهور استان ، نیروی انتظامی ، آتش نشانی استان و..... سایر دستگاهها ذیربط در این همایش حضور خواهند داشت.

گفتنی است یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی در دوسال اخیر در راستای افزایش توانمندی های خود در عرصه های ملی، امکانات خوبی را در اختیار گرفته که با اجرای این مانور آشنایی آحاد مردم با یگان حفاظت سهل تر و ملموس تر خواهد شد. 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :